(0212) 640 24 68

Hakkımızda

2004 Yılından beri sektörde hizmet veren Firmamız, 2008 Yılında JADE MASTER'ın Türkiye Distrübütörlügünü alarak, Jade Master Türkiye olarak, 10 şube ile sektördeki yerini almıştır.

2009 yılında, "daha uygun fiyat, daha kaliteli üretim" hedefi ile, Kore Merkez ile görüşmeler başlamış ve Jade master'ın tüm patent hakları alınarak Türkiyede, yerli üretim için dügmeye basılmıştır. 2 yılı aşkın süren AR-GE çalışmaları ve misafirlerimiz ile yaptıgımız yüz yüze görüşmelerin sonucunda, Türk insanının istek ve ihtiyaçları dogrultusunda yeni yatagımız üretime hazır hale gelmiştir. 6 aylık test süresi esnasında gerekli olan bütün kalite ve onay belgeleri alınarak, 2011 yılı ortasından itibaren seri üretime geçilmiştir. Bugun, çeşitli üretim birimlerimizde üretilen yatagımızın parçaları, Yenibosna / ISTANBUL da bulunan üretim tesislerimizde son kontrolleri yapılarak, ambalajlanır ve sizlerin hizmetine hazır hale gelir. .

Türkiye genelinde 30 şube ile hizmet veren firmamız, 2014 yılında ilk ihracatınıda gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Beyninden, kablolarına, derisinden tüm metal ve plastik aksamlarına kadar tamamen ülkemizde üretilen yataklarımız, Türk insanına en iyiyi vermeyi hedeflemiş ve tamamen yerli mühendislerce yazılan programları sayesinde dünyada ilk kez "12 Farkli Programlı Masaj Yatagını" üretmiştir.

Türkiyede üretim yapmanın en büyük artılarından biride, sınırsız ve kolay yedek parça teminidir. "Müşteri Memnuniyeti" için ilk şartlardan biri olan yedek parça temini ve hızlı teknik servis sayesinde sizlerin ürünümüzden uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde yararlanmanızı saglamak, Jade Master olarak gurur duydugumuz bir diger özelligimiz. Bu yüzden gönül rahatlıgı ile "Satana kadar degil, Sonuna kadar..." diyoruz.

Firmamız, gelişen Teknolojiyi takip ederek insanlarımızın hizmetine sunmak adına, AR-GE çalışmalarına yatırım yapmakta ve en gelişmiş teknolojiyi sizlerin hizmetine sunmak için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir.
Ülkemizin kaynaklarını yurt dışına göndermek yerine, yerli üretim yaparak, bir çok insanımıza iş olanagı saglayan, Bu topraklardan aldıgını yine bu topraklara vermenin mutlulugunu yaşayan firmamız, sizden aldıgı destekle bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.