(0212) 640 24 68

2015-2016 dönemi Egitim Seminerleri

Her yıl, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz “Şube Başkanları Eğitim Semineri” Uzaman Psikolog  Özkan Şenol ve  Dr. Hasan Derin’in değerli katkıları ile 8-9-10 Eylül tarihlerinde, Merkez Bina, Eğitim Salonunda gerçekleştirildi.

Uzm. Psikolog Özkan Şenol; Kişisel Gelişim, Empati, iletişim kurma, Hasta insanları anlamak ve yardımcı olmak gibi konularda, yaklaşık iki saatlik bir seminer vermiştir.

Dr. Hasan Derin; Hastalıklar, hastalıkların Psikolojik sebepleri ve etkileri ile ilgili üç saat eğitim vermiştir. Eğitim Seminerimize katkılarından dolayı Sn. Özkan Şenol ve Sn. Hasan Derin’e çok teşekkür ederiz.

Seminerin Hazırlanması için 2 aydan fazla çalışan, Başta Eğitim Koordinatörümüz Sn. Firdevs Çelebi ve Eğitim Müdürlerimiz, Sn. Yiğit Ekici ve Sn. Göksel Göktürk’e teşekkür ederiz.

Seminerimize Konuşmacı olarak katılan ve birikimlerini Şube Başkanlarımızla Paylaşan, Kore Genel Merkez, Türkiye Sorumlusu, Sn. Mehmet Keleş’e  ve Genel Koordinatörümüz Sn. Mikail Keleş’ çok teşekkür ederiz.

Ayrıca Şube Başkanlarımıza Teknik ve Muhasebe konularında  eğitim  veren; Üretim Müdürümüz Sn. Caner Çalık ve Muhasebe Müdürümüz Sn. Adem Kınay’a,  “Jade Master Ailesine” daha iyi hizmet vermek için üç gün süren ve oldukça yoğun geçen Eğitim Seminerimize katılan Tüm Şube Başkanlarımıza, çok teşekkür ederiz.

EGITIM SEMİNERİ FOTOGRAF VE VİDEOLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer Haberler