(0212) 640 24 68

Masaj Yatağı

YATAK TEMEL PRENSIPLERI :
Jade Master Termal Masaj Yataklarinin Insan Omurgasina ve Bedenine hiçbir yan etki yapmamasinin temel nedeni Yatagin belirli Prensiplere göre tasarlanmis olmasidir. 

YATAGIN ÇALISMA PRENSIBI :
Yatak içerisindeki mekanizma dönerli olarak hareket ettigi için kullanıcılarda zorlamaya baglı problem oluşmaz. Sadece Kuyruk Sokumu ile Bas arasinda degil ayni zamanda baldir bölgesinde de çalisma yapar

YATAGIN ETKILERI :
1. Masaj Etkisi : Dahili Projektörün 6 dk. boyunca çalismasi sayesinde. Insan Vücuduna Masaj Etkisi yaparak rahatlamasi saglanir.
2. Fayda Etkisi : 36 Dk. Boyunca 2 ser dakikalik duraklamalarla yaptigi çalisma sayesinde her bir durus noktasinda Uzak Kizil Ötesi Isik ve Isi etkisi tek noktaya uygulanir.
3. Yaki Etkisi : Dahili Projektör de bulunan Yesim Taslarinin 70 Dereceye kadar isitilabilmesi ve bu sicak Taslarin Insan Bedenine uygulanmasiyla rahatlama saglar.


YATAGIN ÖZELLIKLERI :
Jade Master Termal Masaj Yataklarinin Çalismasi bakimindan genel anlamda incelediginde Su temel Özelliklere göre dizayn edilip çalistirildigi görülmektedir.

AKAPUNKTUR:

AKAPRESSUR:

CYRO - PRACTIC:

KIZIL ÖTESI ISIK (INFRARED LIGHT): 
.
ISI:

YATIS KURALLARI VE NITELIKLERI:
Jade Master Termal Masaj Yataklarindan daha kolay ve Hizli bir sekilde fayda almak isteyen kullanicilar Yataga yatarken düzgün bir sekilde yatmaya dikkat etmelidirler. Çünkü Seans süresince Omurganin düzgün bir sekilde olmasi önemli bir konudur. Yatagi kullanan kisilerin baslarinin dik ve ayaklarinin birlesik düzgün bir sekilde tutulmasi gerekmektedir. 
Yataga yatarken kilik kiyafet konusunda da bazi konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.Özellikle Kalin Kiyafetlerle yataga yatilmamasi gerekmektedir.