(0212) 640 24 68

ÜRETİM

Türk Mühendislerinin zekası, Türk İşçisinin Emeği ve Türk Sermayesinin Gücü.

Jade Master Masaj Yatakları…

Bütün Metal aksamlarından, Plastik parçalarına, Kablolarından Süngerine, Ahşap bölümlerinden Derisine kadar Türkiyedeki tesislerimizde üretilir. Proglamları, %100 Türk mühendislerince ve tamamen bizim insanlarımızın ihtiyaçları doğrusunda, ülkemizde yazılmış ve Main Board (Beyin) tasarımı dahil, Türk mühendislerince üretilmiştir. Bugun elektronik parçası bulunan cihazların bir çoğu yurt dışına üretim yaptırırken, Jade Master  tamamen Türkiyede üretim yapmaktadır.

Jade Master ailesinin ana üretim kolu olan yatağımız; Sırt bölümünde 9, ayak bölümünde ise 3program ile, toplamda 12 program sahip, dünya üzerindeki tek masaj yatağıdır.

938 parçadan oluşan yatağımızda, 13 koruma sensörü bulunması, güvenlik alanında liderkonuma gelmesinin en büyük sebebidir.Alt ve Üst yatak olarak, birbirinden bağımsız çalışan iki bölümden oluşan yataklarımızdaYeşim Taşlarının etkisini artırmak için kullanılan Epoksi Karbon Paneller, adeta bir sauna etkisi sağlayarak ısı dağılımını dengeli ve eşit olarak dağıtır.

Ayrıca yatağımız, düşük enerji tüketimi yapacak şekilde tasarlanmıştır. Günlük 8 saat aralıksız kullanımda dahi, 2 TL civarında Elektrik tüketimi yapmaktadır. Modüler bir yapıya sahip olan yatağımız 10 dakika civarında kurulum yapılıp kullanıma hazır hale gelir.