Products
ADET
₺609,00 KDV Dahil
₺890,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Alkali Su Sebili

Alkali su sebili günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için tükettiğiniz "normal su"ya "asitli su" denir. Asitli suyu tanımlamanın en kolay yolu pH'ını ölçmektir. Asidik suyun pH'ı 7'den azdır. pH seviyesi, suda bulunan minerallerin ve faydalı bakterilerin yüzdesi ile ilgilidir. Asitli su mineral bakımından düşük olmasına rağmen, alkali su daha çok yararlı mineral içerir. Bu yararlı alkali su sebillerinde suyun Ph seviyesi kesinlikle 7'den fazladır. Alkali su, bünyesinde barındırdığı birden fazla mineral ve farklı elementler ile vücudun kendini daha hızlı yenilemesine yardımcı olur. Bu yararlı elementler sayesinde vücudun istediği demiri, potasyumu, magnezyumu, sodyumu ve kalsiyumu karşılar. Alakli su sebilinin içerisinde bulunan faydalı su metabolizmayı hızlandırır ve vücuttan asitlerin atılmasını sağlar. Ayrıca toksinlerinde vücuttan atılmasına destek olur.

Alkali Su Sebili Fiyatı

Alkali su sebili fiyatı ise oldukça uygundur. İçerisine barındırdığı mineral ve vitaminleri düşünürsek eğer fiyatı gayet uygundur. Birçok farklı markaya ait su sebili vardır. Bunlar Alkamina, Meyan, Ens, X-master, Profilo, Damla life, Water grup, Mitsu, Rainwater, Fujisimo, Evora, Brita, Thomas, Bosch, Lexus, Zero water, Pure water, Senox, Remta, Altus, Arçelik, Vestel, isimli markalardır. Arasından en ucuzu 2.000 Türk Lirası ile Water Grup isimli markanın sebilidir. En pahalı marka 15.500 TL ile Rainwater markası olmuştur. Genel olarak ortalama bir fiyatta su sebili almak isteyen alıcılar en az 7.000 Türk Lirası bütçeye sahip olması gerekmektedir.

Alkali Su Arıtma Sebili

 • Alkali su arıtma sebili siz ve bebeğinizin sağlığı açısından daha sağlıklı bir yaşam sağlamak için mineraller ve bileşenler açısından zengindir.
 • Çalışmalar, hamilelik esnasında fetüsün alkali su olan bir ortamda bulunduğunu ve hamilelik sırasında yüksek oranda alkali su içmenin çocuğun magnezyuma ve kalsiyuma olan ihtiyacını karşılayabileceğini göstermiştir.
 • Dünya Sağlık Örgütü, “Her gün içtiğiniz düzenli güçlendirilmiş alkali su, bağışıklık sistemini güçlendirerek tüm hastalıkları kanser de dahil tüm rahatsızlıkları azaltabilir demiştir.

Alkali Su Sebili Nedir?

Alkali su sebili nedir sorusunun en net cevabı vitamin ve mineral içeren sağlıklı su sebili diyebiliriz. İçimi kolaylaştıran ve yumuşatan bir özelliği vardır. Yerçekimi ile su arıtma sistemleri doğaya benzer. Su Sebili evde ve işyerinde alkali, mineral ve antioksidan sahibi su içerek daha sağlıklı ve hafif bir yaşam sürmenize yardım eder. Bir seferde sadece az miktarda alkali su dağıtmanız gerekiyorsa, bir tezgah modeli yeterli olacaktır. Bu modeller tipik olarak kompakttır ve kullanılmadıklarında saklanması kolaydır. Ancak, günde birkaç bardaktan fazla alkali suya ihtiyacınız varsa, daha büyük bir model gerekli olabilir.

Alkali Su Sebili Nerede Kullanılır

 • Alkali su sebili nerede kullanılır ofiste ve iş yerlerinde hatta evlerde bile kullanılır. İş yerinde, evde, aklımıza gelebilecek her alanda su sebillerini kullanabilirsiniz.
 • Kullanması ve taşıması kolaydır. Alkali su sebilleri kirli, eski, ucuz ve sade görünümüyle iş yeri havasını bozan su sistemi yerine sade, şık ve kaliteli tasarımı ile iş yerinize ayrı bir hava katacaktır.
 • Misafirlerinize kanser yapıcı kimyasallar içeren su yerine saf alkali, antioksidan su sunarak onlara değer verdiğinizi ve iş yerinizde fark yarattığınızı gösterebilirsiniz.

Alkali Su Sebili Faydaları

Alkali su sebili faydaları alkali su, bağışıklık sisteminin önemli bir koruyucusudur. Vücuttaki asit-baz dengesini koruyan bir antioksidan bileşime sahiptir. Mikro yapısı sayesinde akülere mükemmel nem kapasitesi sunar. Vücudun hücresel düzeyde kendini yenilemesine yardımcı olarak genç, sağlıklı ve enerjik kalmasını sağlar. Hastalığa ve erkenden yaşlanmaya neden olan "serbest radikalleri" ortadan kaldıran yüksek değerli negatif iyonlar içerir. Su sebili seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biri ölçektir. Su sebilleri, küçük tezgah modellerinden büyük zemin tipi ünitelere kadar çeşitli boyutlarda gelir. İhtiyacınız olan boyut, bir seferde dağıtmak istediğiniz su miktarı ve evinizde veya ofisinizde sahip olduğunuz alan da dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olacaktır.

Alkali Su Sebili Tavsiye

 • Alkali su sebili tavsiye olarak verilen bir ev, ofis eşyası olmuştur. Son zamanların en çok kullanılan su sebillerinden birisidir.
 • Çeşme suyu ve belediye suyundan çeşitli yabancı maddeleri temizlemek için ön filtre olarak kullanılır.
 • Vücudumuzda yıllar içinde biriken antioksidanları nötralize ederek arınmamıza yardım eder.
 • Daha çok oksijen içeren sağlıklı ve pratik bir sudur.
 • Temiz ve mikropsuzdur. İçerdiği alkali minerallere ek olarak, vücudumuzun pH dengesini korur ve diğer su türlerine göre iki kat daha fazla olan oksijene sahip olduğundan bazı hastalıkları önlemeye yardımcı olur.
 • Vücuda detoks etkisi sağlar ve bu sayede detoks ile ilgilenen kadınların ilgisini çekmeyi başarır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR