Ürünlerimiz
ADET
₺2.950,00 KDV Dahil
₺3.500,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Jade Master Ayak Masaj Aleti

Jademaster ayak masaj aleti kolay kullanımı için uzaktan kumanda mevcuttur. Ürünle birlikte garanti belgesi ve kullanım kılavuzu gönderilmektedir. Ürünlerimizin 2 4 aya varan garantisi vardır. Ürün tesliminden sonra eğitim desteği verilmektedir. Ürünlerimiz ayak tabanlarına masaj yapar. Yan paneller sayesinde masajı her iki taraftan da esnetebilir ve açabilirsiniz. Piyasada bulunan en iyi ayak masajı deneyimini yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayak refleksoloji masajı yapmaktadır. Ayak ağrısı problemi olmayan insanlarda rahatlamak amacıyla bu cihazı kolaylıkla kullanabilirler. Cihazlarımız da farklı seviye uygulamamız bulunmaktadır. Ayrıca masajın hızı, masajın yönü ve masaj yoğunluğu manuel olarak ayarlanabilir. Açma ve genişletme plakaları her iki tarafta da çalışırken, 3 boyutlu dönen top sayesinde alt kısımda refleksoloji masajı bulunmaktadır. Uzaktan kumanda kutu ile birlikte gelmekte olup uzun süreler çalışır.

Jade Master Ayak Masaj Aleti Fiyatı

Jademaster ayak masaj aleti fiyatı 2.750 Türk Lirası olarak internet sitesinde satılmaktadır. Bu sitenin kullanıcıları ürünü sepetlerine ekleyip 2 ile 4 gün içerisinde ürünün gelmesini bekleyebilirler. Ürün genellikle daha erken teslim edilmektedir. Bu ayak masaj aleti sadece ayaklar için değil de eller için de kullanılabilir.

Jade Master Ayak Masaj Aleti Nedir

 • Jademaster ayak masaj aleti nedir bu alet ayakların rahatlamasını sağlayan bir refleksoloji masaj aletidir.
 • Ağrıyan, sızlayan ve rahatsız olan ayakların rahatlamasını sağlamaktadır.
 • Günümüz hastalıklarının çoğu stresten kaynaklanmaktadır.
 • Üzüntü bazen ise korku, kaygı ve benzeri kötü duygu ve düşünceler vücutta dengesizliklere neden olabilir.
 • Doğal olarak dengesiz bir vücut etkili bir şekilde çalışamaz. İnsan vücudunun etkin bir şekilde çalışabilmesi için enerji akışının devam etmesi gerekir.
 • Burada enerjinin vücutta serbestçe akmasını sağlayan ayak masajımız devreye girer.
 • Refleksoloji masajı yapan ayak masaj aleti genelde insanları rahatlatıp ağrıları azaltmasıyla bilinmektedir.

Jade Master Ayak Masajı Aleti Fiyatları

Jademaster ayak masajı aleti fiyatları 2.750 den başlamaktadır. Bazı internet siteleri ve sosyal medya hesapları ürünün satışını yapmaktadır. Piyasada fiyatı 2750 Türk Lirası ile 3000 Türk Lirası arasında değişmektedir. Ayrıca ürünün teslim edilmesinden sonra ürün için eğitim açıklamaları tüm kullanıcılara verilmektedir. Garanti ve kullanım belgeleri de ürün ile birlikte kutu da gönderilmektedir. Satın aldığınız fiyata ayak masaj aletinin kumandası da dâhildir. Kullanımda işe yarayacak olan eğitim desteği ise ücretsizdir. Satın alan her müşteriye verilir.

Jade Ayak Masaj Aleti

Jade ayak masaj aleti sadece ayaklarda değil baldırlarda da kullanılabilmektedir. Ayrıca ayak tabanı, elde avuç içi bölgesi, bilekleriniz ve kollarınızda da rahatlama sağlayabilir. Bu bölgelerde de sıklıkla kullanılabilir. Bu bölgelere der refleksoloji masajı yaparak bedeninizin tamamen rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Peki bu alet ne işe yaramaktadır diye sorulacak olursa hastalarda rahatlama hissini uyandırır. Stres ve baskıyı azaltır. Vücudun kendi kendini onarmasını destekler. Tansiyonun düzenlenmesinde etkilidir. Kan sistemini gevşeterek ağrıların giderilmesine yardım eder. Artan eklem hareketliliği sırasında oluşan kan akışını hızlandırır.

 • Solunumu düzenlemeye yardımcı olur. Vücuttaki oksijen miktarını artıran refleksoloji ile kan dolaşımını hızlandırır.
 • Bu, hücre yenilenmesini teşvik eder ve enerjiyi arttırır. *7200 sinir uzuvlarına refleks gönderir ve sinir uçlarını çalıştırır.
 • Refleksoloji de kullanılan teknikler ile bazı sinirler uyarılıp uyandırılır ve sinirsel rahatlamalar açık sinir yollarına gönderilir.
 • Sinir sisteminin uyarılmış hali, hayati organlarda ve vücudun diğer yapı taşlarında hızlı bir tepkiye yol açar.
 • Refleksoloji, daha sağlıklı çalışması için böbreklere giden kan dolaşımını düzenler.
 • Refleksoloji uygulanan servikal olarak spazm geçiren hastalarda çok yüksek oranlı bir iyileşme hali gösterir.

Jade Master Ayak Masaj Aleti

Jademaster ayak masaj aleti yorumlar olarak güzel yorumlara sahiptir. Memnun hastalar yorumlarda memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Eleştiriler her zaman güzel yöndedir. İyi veya kötü tüm eleştiriler için jademaster ayak masaj aletinin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ürünün yorumları yüzde doksan oranda iyi yorumlardır. Almak istediğiniz alet Türkiye de satılan sayılı refleksoloji masajı yapabilen aletlerdendir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR