Termal Masaj yatağı
Jademaster Termal Masaj Yatağı

YATAK TEMEL PRENSİPLERİ
Jade Master Termal Masaj Yataklarının insan omurgasına ve bedenine hiçbir yan etki yapmamasının temel nedeni yatağın belirli prensiplere göre tasarlanmış olmasıdır. 

YATAĞIN ÇALIŞMA PRENSİBİ
Yatak içerisindeki mekanizma dönerli olarak hareket ettiği için kullanıcılarda zorlamaya bağlı problem oluşmaz. Sadece Kuyruk Sokumu ile Bas arasında değil ayni zamanda baldır bölgesinde de çalışma yapar

YATAĞIN ETKİLERİ
1. Masaj Etkisi : Dahili Projektörün 6 dk. boyunca çalışması sayesinde insan vücuduna Masaj Etkisi yaparak rahatlaması sağlanır.
2. Fayda Etkisi : 36 Dk. Boyunca 2 ser dakikalik duraklamalarla yaptığı çalışma sayesinde her bir duruş noktasında Uzak Kızıl Ötesi Işık ve Isı etkisi tek noktaya uygulanır.
3. Yaki Etkisi : Dahili Projektör de bulunan yeşim taşlarının 70 Dereceye kadar ısıtılabilmesi ve bu sıcak taşların insan bedenine uygulanmasıyla rahatlama sağlar.


YATAĞIN ÖZELLİKLERİ
Jade Master Termal Masaj Yataklarının çalışması bakımından genel anlamda incelediğinde şu temel Özelliklere göre dizayn edilip çalıştırıldığı görülmektedir.

AKAPUNKTUR

AKAPRESSUR

CYRO - PRACTIC

KIZIL ÖTESI ISIK (INFRARED LIGHT) 
.
ISI

title
title
title
title
title
title

YATIŞ KURALLARI VE NİTELiKLERİ
Jade Master Termal Masaj Yataklarından daha kolay ve hızlı bir şekilde fayda almak isteyen kullanıcılar yatağa yatarken düzgün bir şekilde yatmaya dikkat etmelidirler. Çünkü Seans süresince Omurganın düzgün bir şekilde olması önemli bir konudur. Yatağı kullanan kişilerin başlarının dik ve ayaklarının birleşik düzgün bir şekilde tutulması gerekmektedir. 
Yatağa yatarken kılık kıyafet konusunda da bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.Özellikle kalın kıyafetlerle yatağa yatılmaması gerekmektedir.

title
title
title
title