Products
ADET
₺609,00 KDV Dahil
₺890,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
1

 

Su Arıtma Cihazı  

 İnsanların gündelik yaşamda kullandığı birbirinden farklı çok değişik türden ürünler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de su arıtma cihazı özelliğinde olanlardır. Yaşamın ekonomik açıdan giderek güçleştiği bir dönemde insanların büyük bir kısmı dışarıdan su almak yerine evlerine aldıkları su arıtma cihazlarını kullanıyorlar. Böylece insanlar çok daha özgürce su tüketimi yapıyorlar. Bu noktada da insanların karşısına değişik tarzda su arıtma cihazları çıkıyor. Onlardan bir tanesi de alkali arıtma cihazıdır.

En İyi Su Arıtma Cihazı

 Su arıtma cihazları hakkında daha önce kullanmayanlar için bilgi vermek gerekir ise normal su arıtma cihazlarından alkali tarzda olanların farkını ifade etmek gerekir. En iyi su arıtma cihazlarında temel prensip olarak normal çeşmenin musluğundan akan suyun içinde olan alkali elementler asidik elementlerden ayrıştırılır. Kişiler böylece musluktan akan suyun içinde bulunan kalsiyum ve mağnezyum gibi bileşenlerden daha fazla yararlanılır. Böylesi olan cihazlar ile suyun içinde olan asit yok edildiği için içilen suyun kalitesi yükselir. Su antioksidan özelliği kazanır. Bu da son derece önemli bir argümandır.

Su Arıtma Cihazı Tavsiye

 • Su arıtma cihazı tavsiye içinde genelde özellikle bilinçli kesim tarafından sürekli olarak ortaya konulan bir memnuniyet söz konusudur.
 • İnsanlar suyun içinde alkali değeri yüksek olarak suyu içtikleri zaman suyun tadında bariz fark olduğunu ifade ediyorlar.
 • Su arıtma cihazları kullananların büyük bir çoğunluğu da cihazın son derece kolay kullanıldığını ve uzun süre sorun sıkıntı çıkarmadığını ifade ediyorlar.
 • Yapılan incelemeler her kesim tarafından ve de her yaş grubundan insanların kaliteli bir yaşam için bu özellikte olan su arıtma cihazlarını tercih ettiğini gösteriyor.
 • Kullanıcı sayısının giderek arttığı da ortaya çıkan bir başka bulgudur.

Alkali Su Arıtma Cihazı

 Alkali su arıtma cihazları son dönemlerde adı sıklıkla duyulan bir olgudur. Burada hemen alkali değerinin 7 değerinden düşük ise asidik olduğunu ama 7 değerinden yukarıda ise alkali olduğunu gösterir. Piyasada satılan suların ambalajında alkali değeri yazmasına rağmen musluk suyu için böyle bir durum söz konusu değildir. Alkali değeri bilinemez. İşte bu tarz su arıtma cihazları alındığı zaman suyun alkali değerinin yukarı çıkması özel filtreleme sistemi sayesinde sağlanır. Alkali suyun bir çok faydası vardır.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

 • Su arıtma cihazı fiyatları çok değişik parametrelere göre değişir.
 • Yaşanan arz talep meselesine bağlı olarak fiyatlar günlük olarak bile anlık değişim gösterebilir.
 • Bunun yanı sıra yerli ya da yabancı bir marka olması da ürün fiyatlarını değiştirir.
 • Eğer yabancı bir markanın arıtma cihazı ise o zaman döviz kurunda yaşanan değişimler fiyatlara yansır.
 • Ürünün modeli, kullanılan malzemeler, kapasitesi gibi her bir parametre de alkali arıtma cihazının fiyatlarını değiştiren diğer unsurlardır.
 • Kaliteli malzemeden üretilirler.

En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Cihazı

En çok tercih edilen su arıtma cihazları içinde bu cihazı kullandıktan sonra bağışıklık sisteminin güçlendiğin ifade edenler bulunuyor. Bunun yanı sıra cildinin daha nemli olduğunu ifade edenler ve mide sorunu yaşayanların artık böylesi bir sorunu yaşamadığını ifade edenler bulunuyor. Olumsuz yorumlara ise nadiren rastlanılıyor.

Pompalı Su Arıtma Cihazı

 •  Pompalı su arıtma cihazları müşterinin gereksinimlerine yanıt veren, kaliteli, ilgili standartlara göre üretilmiş ve de tam alkali filtrelemesi olan cihazlardır.
 • Üzerinde CE işareti bulunur.

Su Arıtma Cihazı Alkali Filtre

 Su arıtma cihazları alkali filtre sistemi de diğer klasik olan su arıtma cihazlarından hangi markanın hangi model arıtma cihazı olursa olsun değişiklik gösterir. Bilindiği gibi filtreler su arıtma cihazlarının en önemli bileşenidir. Su arıtma cihazları filtresinde ağırlıklı olarak özel bir kalsiyum ağ vardır. Filtrenin içinde olan bu ağ sayesinde çeşmeden gelen suyun içine suyun kalitesini yükselten kimi mineraller katılır. Böylece hem suyun kalitesini yükselir, hem de suyu içmesi daha zevkli hale gelir. Bunun yanı sıra içi boş fiber membran filtre sayesinde suyun içinde olan ağır metallerden de kurtulma şansı vardır. Genelde bu tür su arıtma cihazlarında akıllı filtre sistemi kullanılır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR