Eskiden alanında uzman masöz ve masörler tarafından masajlar yapılır iken artık boyun masaj aleti gibi masaj yapılacak alana uygun cihazlar alınarak yapılmaktadır. Çok değişik türden masaj aletleri var iken boyun masajı aleti de kadın erkek fark etmeksizin kişilerin boynuna masaj yapılmasını sağlayan özel tasarımda olan masaj aletleridir. Bu tarz olan masaj aletlerinin de kendi içinde değişik modelleri vardır. Ülkemizde yerli ve yabancı birçok markanın boyun masaj aletinin özel tasarım modelleri vardır.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Bölgesel Masaj Yastığı Tüm Vücut Bölgeleri İçin Masaj Aleti

890.00
Vücudun Her Bölgesine Masaj Uygulaması Yaptırmanızı Sağlar. Parmak Masajı Prensibiyle Çalışarak Ovma Tekniği İle Masaj Uygular.

Jade Master Bel Boyun Masaj Aleti

1,750.00
Antik çağlardan beri uygulanan olan Shiatsu, ‘parmakla bastırma’ anlamına gelir. Akapunkturla aynı felseyefe sahip olan Shiatsu masajında, vücudun belli noktalarına elle basınç uygulayarak, o noktadan geçmekte olan enerji akışını, dolayısıyla bağlantılı organları iyileştirmek hedeflenir. Bilimsel olarak bakıldığında Shiatsu, aşırı çalışan sinir sistemini yatıştırarak kan dolaşımını hızlandırır, gerilen kasların salınmasını sağlar ve stresi azaltır.

Boyun Düzleşmesi Masaj Aleti

Boyun insanların en temel vücut bölümlerinden birisidir. Baş ve gövdeyi birbirine bağlayan bir bölümdür. Vücudun her yerinde olduğu gibi boyun kısmında da dönem dönem değişik sorunlar yaşanabilir. Bu sorunlardan bir tanesi de boyun düzleşmesidir. Farklı nedenlerden ötürü boyun düzleşmesi yaşanabilir. İşte boyun düzleşmesi masaj aleti de boyunda yaşanan bu sağlık sorununun giderilmesi için kullanılır. Bu cihazlar doğru ve düzenli kullanıldığı zaman boyunda yaşanan düzleşme problemi ortadan kalkar.Günümüzde özellikle boyun düzleşmesi için özel üretim masaj aletleri vardır. Diğer masaj aletlerine göre daha tematik olan aletlerdir.

 Boyun Masaj Aleti Tavsiye

 • Boyun masaj aleti tavsiye isteyen kişilere öncelikle masaj aletinin ne amaçla kullanılacağı öğrenilmeli ve ona göre tavsiye yapılmalıdır.
 • Masaj aleti tavsiyesi yapılır iken bilinen markaların, güvenli kesin netice veren boyun masaj aletlerinin tavsiye edilmesi gerekir.
 • Doğru olmayan bir tavsiye kişinin boynuna yarar yerine zarar verecektir. O yüzden böylesi bir cihaz tavsiye edilir iken son derece dikkatli olunmalıdır.
 • Kişi eğer daha önce böyle bir ürün kullanmadıysa ve hiçbir fikri yoksa o zaman kesinlikle tavsiye etmemelidir.

Boyun Masaj Aleti Kullananlar

Boyun masaj aleti kullananlar genelde bu masaj aletinden son derece memnun kaldıklarını ifade ediyorlar. Genç yaşta olanlar içinde kullanıp da yine özellikle kış aylarında boyunu sıcak tuttuğu için sürekli olarak kullandıklarını ifade ediyorlar. Ayrıca yine sürekli kullananlar kendi bedenlerinde farkı net bir biçimde hissetiklerini belirtiyorlar.

Boyun İçin Masaj Aletleri

 • Boyun için masaj aletleri özellikle tem atik olarak boyuna masaj yapılması için üretilen cihazlardır.
 • Bu noktada şunu da ifade etmek gerekir ki masaj yapıldığı zaman doğru bir biçimde yapıldığı zaman kişiyi gevşetir, üzerinde olan yorgunluğu, gerginliğini atmasını sağlar.
 • Boyuna masaj yapıldığı zaman özellikle iş çıkışları yapıldığı vücut tüm stresini atar. Kişi rahatlar. Kişi gevşer.
 • Masaj yaptırmaya bir nedenden ötürü gidemeyenler için bu tür cihazlar son derece doğru tercihtir.
 • Kişiler boyunlarına masajı başkalarından yardım almadan, bir masaj salonuna gitmeden rahatlıkla yapabilir.
 • Boyun için olan çok değişik masaj aleti modelleri vardır.
 • Boyun koltuğu biçiminde olanlar, titreşimli olanlar, tabanca görünümünde olanlar, 8 toplu ovmalı biçimindekileri, kendi içinde özel ısıtma sistemi olanlar gibi değişik modelleri vardır.

 Boyun Masaj Aleti Fiyatları

Boyun masaj aleti fiyatları için baştan hiçbir biçimde net rakam verilebilmesi söz konusu olan bir durum değildir. Üreticisi olan firmanın fiyatlandırma stratejsi fiyatları belirleyen en temel unsurlar arasında yer alır. Boyun masaj aletinde kullanılan malzemeler, ürün tasarımı, çeşidi fiyatları değiştirir. Tüm bunların yanı sıra masaj aletinin satıldığı yer de fiyatları değiştirir. İndirim ve kampanya dönemlerinde bu tür ürünler biraz daha uygun fiyata satın alınabilir. Her cebe uygun fiyatlarda ve çeşitlerde masaj aleti bulabilirsiniz.

 Boyun Masajı Aleti

 •  Boyun masajı aleti son derece tematik olan bir üründür.Ürünün adından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi boyuna masaj yapılması için özel üretimdir.
 • Burada ki fark, tasarımın boyuna uygun olarak yapılmış olmasıdır.
 • Sadece boyun için kullanılır.
 • Doğru ve düzgün bir biçimde kullanıldığı zaman boyun sağlığı korunmuş olur.
 • Kişi boyunda ortaya çıkabilecek sorunları yaşamaz.
 • Boyuna yapılan masaj aynı zamanda kişinin üzerinde olan gerginliğin de atılmasını sağlar.

 Boyun Terapi Masaj Aleti

Boyun terapi masaj aleti özel bir masaj aletidir. Kendisine özel tasarımı vardır.Boyun bölgesine terapi yapar. Kim olursa olsun kullanan kişiyi rahatlatır. Üzerinde olan gerginliği atmasını ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Sonraki Makale: Elektrikli masaj aleti Vikipedi: Aromaterapi