Piyasada her biri kendine özgü faydaları olan birçok farklı masaj aletleri türü bulunmaktadır. Ancak tüm bu araçlar arasında ortak bir faktör, müşterileriniz için rahatlatıcı ve terapötik bir masaj sağlamanıza yardımcı olma yetenekleridir.

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Bölgesel Masaj Yastığı Tüm Vücut Bölgeleri İçin Masaj Aleti

850,00
Vücudun Her Bölgesine Masaj Uygulaması Yaptırmanızı Sağlar. Parmak Masajı Prensibiyle Çalışarak Ovma Tekniği İle Masaj Uygular.

Jade Master Bacak Masaj Aleti

4.750,00
Bacaklarınızdaki Rahatlığı Hissetmenin En Pratik Yolu Jade Master Bacak Masaj Aleti.

Jade Master Bel Boyun Masaj Aleti

1.990,00
Antik çağlardan beri uygulanan olan Shiatsu, ‘parmakla bastırma’ anlamına gelir. Akapunkturla aynı felseyefe sahip olan Shiatsu masajında, vücudun belli noktalarına elle basınç uygulayarak, o noktadan geçmekte olan enerji akışını, dolayısıyla bağlantılı organları iyileştirmek hedeflenir. Bilimsel olarak bakıldığında Shiatsu, aşırı çalışan sinir sistemini yatıştırarak kan dolaşımını hızlandırır, gerilen kasların salınmasını sağlar ve stresi azaltır.

Jade Master Kızılötesi Isılı Eklem Bölgelerine Özel Titreşimli Masaj Aleti

850,00
Kol ve bacaklarınızda bulunan eklemlerinize, karın ve bel bölgenize termal ısı ve vibrasyon özelliğiyle titreşimli masaj aleti fiziksel problemlerinize karşı vücut mücadelenizi destekler.

Jade Master Masaj Tabancası

790,00
Jade Master Profesyonel Masaj Aletiyle oturduğunuz yerden kaslarınızı çalıştırın fazla yağlarınızı atın.

Jade Master Üç Kademeli Ayak Masaj Aleti

3.750,00
Türkiye'nin ilk ve tek 3 kademeli masaj aleti Jade Master Ayak Masaj Aleti 2 yıl boyunca tamamen ücretsiz garanti güvencesi  ve memnun kalmazsanız 14 günlük kesintisiz iade imkanı..!!! Satış sonrası eğitim desteği verilmektedir. Masaj yoğunluğu ısı ve zaman ayarlıdır.

Masaj Aleti

Bir masaj aleti seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biri boyutudur. Seçtiğiniz aletin ihtiyaçlarınız için doğru boyutta olduğundan emin olmak istersiniz. Boyun veya omuz gibi küçük bir alanda çalışıyorsanız, daha küçük bir alet seçmek isteyeceksiniz. Ancak sırt veya bacaklar gibi daha geniş bir alanda çalışıyorsanız, daha büyük bir alet seçmek isteyeceksiniz.
 • Dikkate alınması gereken bir diğer faktör, yapacağınız masajın türüdür.
 • Farklı araçlar, farklı masaj türleri için daha uygundur.
 • Masaj aletleriyle ilgili bir makale, masajlara yardımcı olabilecek çeşitli alet türlerini tartışacaktır.
 • Bu, masaj yağları, losyonlar, kremler ve jeller gibi maddeleri içerebilir.
 • En iyi sonuçları elde etmek için bu araçların nasıl kullanılacağı hakkında da konuşabilir.

Masaj Aletleri Çeşitleri

Bugün piyasada birçok farklı masaj aletleri çeşitleri bulunmaktadır. Doğru aleti seçmek, ne tür bir masaj yapmak istediğinize ve bütçenizin ne olduğuna bağlıdır. Popüler bir masaj aleti türü elektrikli masaj aletidir. Bunlar çeşitli şekil ve boyutlarda gelir ve hem tam vücut masajları hem de hedefe yönelik masajlar için kullanılabilir. Elektrikli masaj cihazları kablolu veya kablosuz olabilir ve çoğu farklı yoğunluk ayarlarına sahiptir.
 • Bir diğer popüler masaj aleti türü ise manüel masaj aletidir.
 • Piyasada birçok farklı masaj aleti bulunmaktadır.
 • Basit bir sırt masajından elektronik tam vücut masajına kadar her şeyi alabilirsiniz.
 • Ayrıca birçok farklı masaj yağı ve kremi mevcuttur.
 • Bazı insanlar masajları için esansiyel yağları kullanmayı tercih ederken, diğerleri sadece sade eski Hindistan cevizi yağı kullanır.
 • Hangisini seçerseniz seçin, masajınızın olabildiğince keyifli geçmesi için kaliteli bir ürün aldığınızdan emin olun.

Masej Aletleri Fiyatları

Masözün elleri, parmakları, dirsekleri, dizleri, ön kolları veya ayakları ile masaj yapılabilir. Bununla birlikte, masaj yapmaya yardımcı olmak için kullanılabilecek birçok araç da vardır. Bu araçlar vücudun farklı bölgelerine ulaşmaya yardımcı olabilir veya farklı bir masaj türü sağlayabilir. Bazı yaygın masaj aletleri şunları içerir:
 • Masaj aleti: Bu aletler farklı malzemelerden yapılabilir ve sıklıkla sırtta veya boyunda kullanılır.
 • Çeşitli boyutlarda gelirler ve hatta bazılarının derin doku masajlarına yardımcı olacak sivri uçları vardır.

Masaj Aletleri Modelleri

Bugün piyasada birçok farklı masaj aletleri modelleri bulunmaktadır. İster evde ister profesyonel bir ortamda kullanmak için bir alet arıyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir alet mutlaka vardır. En popüler masaj araçlarından bazıları şunlardır: köpük silindirler, masaj topları ve el masajı. Köpük silindirler, sıkı kasları ve düğümleri serbest bırakmaya yardımcı olabileceğinden, kendi kendine masaj yapmanın harika bir yoludur. Masaj topları aynı zamanda kendi kendinize masaj yapmak için de kullanılabilir veya bir çift masajı sırasında bir partner tarafından kullanılabilir.
 • Daha fazla insan stres ve kaygıyı azaltmanın yollarını aradıkça, masaj giderek daha popüler hale geliyor.
 • Profesyonel bir masaj her zaman en iyi seçenek olsa da, aynı faydaları sağlamak için evde kullanılabilecek birçok masaj aleti vardır.
 • Bu araçlar kas gerginliğini gidermeye, dolaşımı iyileştirmeye ve gevşemeyi teşvik etmeye yardımcı olabilir.

Mini Masaj Aleti

Masaj aletleri söz konusu olduğunda, bir kişinin çeşitli koşullardan kurtulmasına yardımcı olmak için kullanılabilecek birkaç farklı tür vardır. Bu araçlar, dolaşımı artırmak ve kasları gevşetmekten, iltihaplanma ve ağrıyı azaltmaya kadar her konuda yardımcı olmak için kullanılabilir. Vücudunuzda neresinde ağrı varsa ona göre masaj aleti seçmelisiniz. Çeşitli bölgelere çeşitli masaj aleti modelleri vardır. Büyük veya küçük boyutlarda bulabilirsiniz. Masaj aletleri genelde vücut bölgesindeki ağrıyı veya herhangi bir sorunu gidermek için kullanılır.

Masaj Aletleri Nerede Satılıyor?

 • Günümüz dünyasında, stresi, tansiyon baş ağrılarını ve ağrıyan kasları rahatlatmak için masaj terapisine yönelen insanların sürekli büyüyen bir eğilimi var.
 • Profesyonel masaj terapistleri her zaman ulaşılabilir ve tavsiye edilirken, bazen randevuya yetişmek mümkün değildir.
 • İşte burada masaj aletleri devreye giriyor!
 • Masaj aleti, profesyonel tedavilerle aynı faydaları sağlamak için evde kullanılabilir. Ayrıca hareket halindeyken rahatlamak için harikalar!
Sonraki Makale: Masaj aleti kabloluVikipedi: Masaj