Bir masaj cihazı satın almayı düşünürken, dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. İlk olarak, dayanacak şekilde inşa edilmiş bir tane bulmak istersiniz. Ayrıca, sık kullanmanız için güvenli bir ürün satın almak isteyeceksiniz. Yanlış masaj, yaralanmalara ve sinirlerinize zarar verebilir. Bunu önlemek için, masaj aletini kemiklerin yakınında kullanmaktan kaçının ve 20 ila 30 dakika boyunca aralıklı olarak uygulayın. Sadece ebeveynler için değil çocuklar içinde uygundur. Farklı boyutlarda ve modellerde bulunur. Kendinize uygun model çeşitlerini rahatça bulabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Jade Master Bacak Masaj Aleti

4.490,00
Bacaklarınızdaki Rahatlığı Hissetmenin En Pratik Yolu Jade Master Bacak Masaj Aleti.

Jade Master Kızılötesi Isılı Eklem Bölgelerine Özel Titreşimli Masaj Aleti

850,00
Kol ve bacaklarınızda bulunan eklemlerinize, karın ve bel bölgenize termal ısı ve vibrasyon özelliğiyle titreşimli masaj aleti fiziksel problemlerinize karşı vücut mücadelenizi destekler.

Jade Master Üç Kademeli Ayak Masaj Aleti

3.750,00
Türkiye'nin ilk ve tek 3 kademeli masaj aleti Jade Master Ayak Masaj Aleti 2 yıl boyunca tamamen ücretsiz garanti güvencesi  ve memnun kalmazsanız 14 günlük kesintisiz iade imkanı..!!! Satış sonrası eğitim desteği verilmektedir. Masaj yoğunluğu ısı ve zaman ayarlıdır.

Masaj Cihazı Fiyat

Yüksek güçlü bir masaj cihazı fiyatını merak ediyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var.  Yüksek güçlü bir masaj cihazı isteyenler için çok seçenekler vardır. Altı farklı bağlantı başlığı ve süper yumuşak bir uç sunan masaj cihazı, profesyonel, diğer yüksek güçlü masaj cihazlarına kıyasla oldukça sessizdir. Çok kullanışlı ve hatta gezmelere giderken yanınızda veya çantanıza bile taşıya bileceksiniz. Üzün süre araba kullandıktan sonra veya uzun mesafeye otobüste gittiniz zaman sırt ağrılarını gidermek için mükemmel bir masaj cihazıdır.
 • Bir başka harika seçenek de, derin doku çalışmasına ve belirli tetik noktalarına odaklanan sekiz farklı atışmana sahip masaj cihazlarıdır.
 • Masaj cihazı ergonomik olarak tasarlanmıştır ve BPA içermeyen plastikten yapılmıştır.
 • Müşteriler tarafından da yüksek puan almıştır.
 • Herhangi zorluk çıkarmadan ilk defa kullananlar için de çok uygun ve rahat kullanışlıdır.
 • Hiç zorlanmadan rahatça ister kendinize ister yakınlarınıza masaj yapa bileceğiniz bir cihazdır.

Masaj Cihazları Nelerdir?

Masaj cihazları nelerdir?  diye merak ediyorsanız, çeşitli şekil ve boyutlarda olabilir. Bazıları boyun, sırt veya omuzlar gibi farklı kas grupları için özel olarak tasarlanmıştır. Diğer masaj cihazı, ağrıyan kaslar üzerinde çalışmak için titreşim kullanır. Dayanıklılık sporcuları arasında popülerdirler, ancak dikkatli kullanılmaları gerekir. Doğru kullanılmadıkları takdirde zarar verebilirler.
 • Elde tutulan masaj cihazları en iyi sonuçları almanıza yardımcı olabilir.
 • Bununla birlikte, yanlış kullanıldığında yaralanmaya veya cilde zarar verebilirler.
 • Yaralanmanız varsa masaj cihazlarını kullanmamanız önemlidir, çünkü bu ağrı ve şişliği kötüleştirebilir.
 • Masaj cihazı ayrıca sinirler, eklemler ve kemikler gibi hassas alanlarda da dikkatli kullanılmalıdır.

Masaj Cihazı Tavsiye

Masaj cihazı tavsiyelerinden biri, uygun fiyatlı ve kullanışlı masaj cihazı ağrıdan kurtulmanıza da yardımcı olabilirler. Bir masaj cihazları, kasları gevşetmeye ve en çok ihtiyaç duyulan bölgelerde kan akışını artırmaya yardımcı olabilir. Bu cihazlar yağ yakmanıza ve kas yapmanıza bile yardımcı olabilir. Bu, daha ağır ağırlıkları kaldırmanıza ve spor salonunda daha iyi performans göstermenize yardımcı olabilir. Uzun gün çok saat oturarak çalışanlar için mükemmel bir rahatlatıcı seçenek. Yorgunluğunuzu dakikalar içinde yok etmenize, rahatlamanıza, sinirlerinizi gidermenize yardımcı olan aletlerden biridir.
 • Masaj cihazı, belirli kas gruplarını hedeflemek için vurmalı tabanlı bir sistem kullanır.
 • Bu, ağrı kesici kimyasalların salınımını tetikler. Masaj cihazları birkaç yüz TL ya size mal olabilir.
 • Fiyatına değip değmeyeceği bir tartışmadır ve cevap tercihlerinize bağlıdır.
 • Çok çeşitli boyutlarda, modellerde, fiyatlarda vardır.
 • Kendinize uygun model ve tasarımda uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.
 • Zor bir iş gününden sonra size çok iyi geleceğine emin olabilirsiniz.

Masajda Kullanılan Cihazlar

Masajlar vücudunuzu rahatlatmanıza ve kas ağrısını azaltmanıza yardımcı olabilir. Günde bir tane masajda kullanılan cihazları kullanmak size ve vücudunuza çok iyi gelebilir. Birçok insan, vücutlarında stres oluşturabilecek çok yoğun yaşam tarzlarına sahiptir. Kötü duruşu olan insanlar genellikle büyük sırt ağrıları yaşar ve ameliyata ihtiyaç duyarlar. Kurumsal çalışanlar aynı pozisyonda saatlerce harcarlar. Spor yapan kişilerin de düzenli olarak vücutlarına masaj yapmaları gerekir. Masaj cihazı bu problemleri hal etmenizde size çözüm olabilir. Hem uygun fiyata hem de çok zaman harcamadan vücudunuzdaki ağrı ve yorgunluktan halas olabilirsiniz.
 • Masajın faydaları, gevşemeden kan dolaşımını iyileştirmeye ve kas ağrısını azaltmaya kadar uzanır.
 • Günlük bir masaj cihazı kullanıp kullanmamanız tıbbi durumunuza ve hedeflerinize bağlıdır.
 • Genel olarak, gevşeme masajları güvenlidir ve günlük olarak kullanılabilir.
 • Bununla birlikte, masaj aletini aşırı kullanmaktan kaçınmak için seanslarınız arasında boşluk bırakmayı unutmamak önemlidir.
 • Har neyse masaj har zaman vücuda iyi gelir.
 • Sizi yorgunluktan kurtarır.
 • Rahatlamanıza ve kan dolaşımınızı iyilaşmasına yardımcı olur.
Sonraki Makale: Omuz masaj aletiVikipedi: Masaj