Selülit giderici masaj aleti, selülit görünümünü azaltmak isteyenler için harika bir araçtır. Bu masaj cihazları cildi uyarır ve fazla sıvıları ve sıkışmış toksinleri tahliye eder. Yüzey bu amaç için özel olarak tasarlanmıştır. Bu cihaz, selülit yağları ve kremleri ile birlikte kullanıldığında en iyi sonucu verir. Ancak selülit masajı yapanlar asla sağlıklı beslenme ve bol egzersizin yerini almamalıdır.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Jade Master Masaj Tabancası

1,850.00
Jade Master Profesyonel Masaj Aletiyle oturduğunuz yerden kaslarınızı çalıştırın fazla yağlarınızı atın.

Selülit Giderici Masaj Aleti Fiyatı

Piyasada birçok farklı selülit giderici masaj aleti var. Bazıları sıkışmış yağ hücrelerini parçalamak için ısı ve elektrik akımları kullanır. Diğerleri, bölgeye kan akışını uyarmak için kıllar veya darbeler kullanır. Manuel masaj cihazları genellikle elektrikli modellerden daha ucuzdur. Ayrıca kendi tarzınıza ve bütçenize uygun olarak farklı tarzlarda da bulabilirsiniz.
 • Bazı selülit giderici masaj aleti, selülit görünümünü azaltmak için uçucu yağlar kullanır.
 • Selülit azaltmak için birçok teknik vardır ancak en etkili olanlardan biri masajdır.
 • Bu masaj şekli, dolaşımı iyileştirerek ve iltihabı azaltarak çalışır.
 • Lenfatik drenaj masajı, selülitteki baskıyı ve toksinleri gidermeye yardımcı olduğundan, özellikle bacakları ağır olan kişiler için etkilidir.
 • Masaj terapistleri, selüliti azaltmaya yardımcı olmak için aromaterapiyi de kullanabilir.

Selülit Giderici Masaj Aleti işe Yarar mı?

Selülit giderici masaj aleti işe yarar mı? En iyi sonucu almak için bölgeye baskı ve yavaş hareketlerle masaj yapmayı öğrenmelisiniz. Kalçadan başlayın ve uyluğa doğru ilerleyin. Kalça çevresindeki cildi bastırmayı ve sıkıştırmayı unutmayın. Bu, cilt altında yağ dokularının birikmesinden kaynaklanan selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Selülit yaygın bir cilt problemidir ve sıkıntıya neden olur.
 • Masaj ciltteki selüliti geçici olarak azaltabilse de kalıcı bir tedavi değildir.
 • Selülitin kaybolması için devamlı şekilde selülit giderici masaj aleti kullanmanız tavsiye edilir.
 • Masaj terapisi en iyi bir profesyonel tarafından yapılır, ancak bu aletle bunu kendiniz yapmak imkanı var.
 • Masaj kremleri de selülit etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

Selülit Giderici Masaj Aleti Kullananlar

İki ana tip selülit giderici masaj aleti vardır. Birincisi, lokalize yağları hedeflemek için hareketi kullanan bir cihazdır. Diğer tip pil gücüne dayanır. Uyguladığınız basınç miktarını kontrol edebileceğiniz için manuel stimülasyon pille çalışan cihazlardan daha iyidir. Bununla birlikte, manuel stimülasyon sürdürmek için çok fazla enerji gerektirebilir. Elektrikli masaj cihazları ise pil gerektirir ancak sizi yorma olasılığı daha düşüktür.
 • Selülit giderme için başka bir seçenek elle tutulan bir masajdır.
 • Bu cihaz, dokulu bir yüzeye sahip bir masaj başlığına sahiptir.
 • Selülit giderici masaj aleti çukurlaşmayı azaltmasını ve derin bir vücut masajı sunmasını sağlar.
 • Ayrıca üç ayarlanabilir hıza sahiptir ve şarj edilebilir.

En iyi Selülit Giderici Masaj Aleti

Vücudunuzda selülit varsa, en iyi selülit giderici masaj aleti bu çirkin cilt durumundan kurtulmanıza yardımcı olur. Bu cihazlar, tercihlerinize uyacak şekilde ayarlanabilir titreşim ve basınç ayarlarına sahiptir. Üstelik bu cihazlar taşınabilir ve kablosuzdur. En iyi sonuçlar için masajı haftada en az üç kez, tercihen daha fazla kullanın.
 • Her şeyden önce, selülit giderici masaj aleti genellikle selülit için sıkılaştırıcı bir jel içerir.
 • Genellikle selülitle savaşmanın yanı sıra cildinizi tonlandırabilen nemlendirici özelliklere sahiptir.
 • Sıkılaştırıcı jel aynı zamanda masaj yağı görevi görerek masajın cildinizde pürüzsüzce kaymasını sağlar.

Selülit Giderici Masaj Aleti Fiyatları

Selülit giderici masaj aleti ayrıca kanınızın ve lenfinizin dolaşımını da uyaracaktır. Bununla birlikte, kuru cilt üzerinde asla selülit giderme masajı kullanmamanız gerektiğini belirtmek önemlidir. Masaj aletini selülit sıkılaştırıcı bir jel ile birlikte kullandığınızda en iyi sonuçlar elde edilecektir. Selülit masajı kullanmanın en iyi yolu, onu ayaklarınızdan başlayıp kalbinize doğru hareket ettirerek cildinize bastırmaktır. Selülit giderme masajları, manuel masajlar kadar etkili değildir, ancak bazı avantajları vardır.
 • Selülit giderici masaj aleti, bu sinir bozucu gamzelerden kurtulmanın en iyi yollarından biridir.
 • Bu masaj cihazlarının çoğu, selüliti hedeflemek için masaj cihazının yanında çalışan bir selülit sıkılaştırıcı jel içerir.
 • Bu jel nemlendirici ve tonlama özelliklerine sahiptir.
 • Ayrıca masajın cilt üzerinde daha yumuşak bir şekilde kaymasına yardımcı olur.

 Selülit Giderici Masaj Aleti işe Yarıyor mu?

İyi bir selülit giderici masaj aleti, ihtiyaçlarınıza en uygun masaj yoğunluğunu seçmenize olanak tanıyan birden fazla ayara sahip olacaktır. Ayrıca hafif ve ergonomik olarak tasarlanmış bir model aramalısınız. Bazı masaj cihazları, vücudun belirli bölgelerini hedefleyebilen birkaç masaj başlığıyla birlikte gelir. Sonraki Makale: Sırt masaj aleti Vikipedi: Selülit